Дітозгубництво на Лівобережній та Слобідській Україні у другій половині XVIII ст.

/ історична
праця
Дітозгубництво на Лівобережній та Слобідській Україні у другій половині XVIII ст.
Опис:
Маслійчук В.
Дітозгубництво на Лівобережній та Слобідській Україні у другій половині XVIII ст. — X.: Харківський приватний музей міської садиби, 2008. — 128 с.

ISBN 978-966-7713-05-9.

Проблема вбивства незаконнонародженої дитини та аборту досить гостро стояла перед ранньомодерним соціумом. Однак у цій розвідці йдеться про дослідження випадків дітозгубництва на територіях, які підпадали під великі соціально-політичні зміни другої половини ХУПІ ст. Досліджуючи проблематику дітозгубництва, автор пов’язує її з інакшим, порівняно з нашою добою, ставленням до немовляти загалом у давні часи і зокрема в умовах імперських реформ на українських землях.

Для істориків, соціологів, етнологів, усіх, хто цікавиться минулим і соціальними проблемами.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.