Embarque 3: Libro del alumno

/ Паперові книги
вивчення мов світу домашнє читання
Embarque 3: Libro del alumno
Опис:
Se compone de diez modulos en los que se trabajan de manera amplia la comprension auditiva, la comprension lectora, la expresion e interacccion orales y la expresion e interaccion escritas. Cada modulo contiene ademas una doble pagina de conversacion en clase y una doble pagina de refuerzo de la gramatica y uso de la lengua.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Німецька мова. Практикум з перекладу для юристів Прийменники та прийменникові словосполучення / Prepositions and Prepositional Phrases Прийменники та прийменникові словосполучення. Ключі до вправ / Prepositions and Prepositional Phrases. Key for Exercises Біле Ікло Джека Лондона. Посібник для читання і перекладу Троє у човні Німецька мова з радістю. 4 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.