English в малюнках для дітей

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка англійська мова школярам і абітурієнтам іноземні мови
English в малюнках для дітей
Опис:
Книга представляет собой иллюстрированный русско-английский словарь для детей. Слова разделены на темы (наше тело, семья, дом, здания, в школе, числа, занятия, птицы, насекомые, музыка, развлечения в парке, транспорт и др.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лабораторные и практические работы правильно и быстро. 7-11 классы 800. Золотая коллекция рефератов 700 лучших сочинений по русской и мировой литературе. 5-9 классы Математика для 9-11 классов. Справочник школьника и студента Міжнародні фінанси. Контрольні питання, тести, практичні завдання Аргонавти. Третя історія Марійки і Костика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.