Формування системи соціального забезпечення в УСРР (1919—1922 рр.). Організаційна структура та функції

україна історія
Формування системи соціального забезпечення в УСРР (1919—1922 рр.). Організаційна структура та функції
Опис:

У брошурі висвітлено становлення і функціонування системи соціального забезпечення в Україні періоду воєнного комунізму та початкової стадії запровадження непу, показано особливості пенсійного забезпечення основних груп населення, надання матеріально-побутової допомоги сім’ям червоноармій­ців, «жертвам контрреволюції», біженцям, інвалідам першої світової та громадянської воєн.

Для істориків, викладачів вищих навчальних закладів, студентів гуманітарних факультетів.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Євромайдан. Хроніка відчуттів Формування системи соціального забезпечення в УСРР (1919—1922 рр.). Організаційна структура та функції Соціальне забезпечення в УРСР (20–30-ті роки ХХ ст.) Українці в Аргентині 1897-1950. Творення громади Усi гетьмани України Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україні - Європа

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.