Соціальне забезпечення в УРСР (20–30-ті роки ХХ ст.)

україна історія
Соціальне забезпечення в УРСР (20–30-ті роки ХХ ст.)
Опис:

У монографії висвітлюються процеси становлення і функціонування радянської системи соціального забезпечення в Українській РСР упродовж 1919-1938 рр.; зокрема аналізуються особливості здійснення матеріально-побутового забезпечення інвалідів війни, червоноармійців та їхніх родин, біженців, «жертв контрреволюції», організаційні засади запровадження державних форм соціального страхування, розвиток громадської взаємодопомоги та кооперації інвалідів.

Для науковців, аспірантів, студентів історичних та соціологічних факультетів, працівників соціальних служб.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Євромайдан. Хроніка відчуттів Формування системи соціального забезпечення в УСРР (1919—1922 рр.). Організаційна структура та функції Соціальне забезпечення в УРСР (20–30-ті роки ХХ ст.) Українці в Аргентині 1897-1950. Творення громади Усi гетьмани України Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україні - Європа

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.