Гений продаж

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка галузі і професії продажу. закупівлі продажі. закупівлі. торгівля організація торгівлі. продажі. техніки продаж керування продажами
Гений продаж
Опис:
Каждому из нас всю жизнь приходится так или иначе продавать самого себя: подчиненный продает боссу свои личные предложения по улучшению работы; отец детям - свои принципы образцового поведения; заемщик кредитору - свой имидж ответственного и добросовестного человека; мужчина женщине, которая согласилась с ним поужинать, - свои серьезные дальнейшие намерения, и так далее.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Актуально про відрядження та авансові звіти Актуально про єдиний податок для фізичних осіб Інвентаризація. Практичний посібник Управління персоналом Капітал. Основні та оборотні засоби підприємства Інтелектуальна власність в рекламі, фірмовому стилі підприємства і дизайні продукту (упаковки)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.