За кермом автомобіля: Секрети безпечного керування

/ Паперові книги
наука і техніка транспорт автомобільний транспорт. правила дорожнього руху
За кермом автомобіля: Секрети безпечного керування
Опис:
У книзі викладено техніку користування органами керування автомобіля, починаючи від посадки в автомобіль і закінчуючи особливостями керування автомобілем у складних дорожніх умовах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ілюмінація об’єктів Нетрадиційний природний газ у світі та Україні: запаси та перспективи видобутку Перспективи розвитку та державна підтримка виробництва цивільних літаків в  Україні Ілюстровані Правила дорожнього руху України Дорожні транспортні засоби категорій "М1" і" О1" Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство. Лабораторний практикум

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.