Європейський парламент. Правовий статус і компетенція в системі органів Європейського Союзу

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів
Європейський парламент. Правовий статус і компетенція в системі органів Європейського Союзу
Опис:
В монографії здійснено аналіз інституційного механізму Європейських Співтовариств та Європейського союзу, ролі і місця Європейського парламенту в системі органів, компетенції в процесі прийняття рішень та правових основ міжпарламентського співробітництва між Україною та Євросоюзом.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ділова англійська мова. Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням Огляд історії США Історія України. Всесвітня історія. 10 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Історія України. Всесвітня історія. 7 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Professional Basics / Речі першої професійної необхідності 100 експрес-уроків української

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.