Индивидуальный предприниматель. Налоги и прочие платежи

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів бізнес, гроші, економіка економіка комп'ютерна література економіка. управління. бізнес інтернет і web-культура менеджмент. лідерство самоменеджмент. зроби себе сам кар'єра. навички та компетенції саморозвиток. мотивація мета. мрія мотивація навички. вміння електронна комерція підприємництво. малий бізнес підприємництво загальний менеджмент бухгалтерія, податки, аудит аудит оподаткування бухгалтерський і фінансовий облік організаційний і виробничий менеджмент економіка підприємства мікроекономіка
Индивидуальный предприниматель. Налоги и прочие платежи
Опис:
В книге рассказывается о платежах индивидуального предпринимателя в государственный бюджет - о налогах, сборах и обязательных страховых взносах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська граматика. Коротко і легко. Рівень A1-B1 Іспанська граматика. Коротко і легко. Рівень A1-B1 Італійська граматика. Коротко і легко. Рівень A1-B1 Французька граматика. Рівень A1-B1 Одразу говори англійською (+ аудіо CD) Одразу говори Бізнес англійською (+ аудіо CD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.