Как психологу раскрутить себя

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство галузевий і спеціальний менеджмент
Как психологу раскрутить себя
Опис:
Автор ученик хорошо известных бизнес-тренеров Николая Мрочковского и Андрея Парабеллума. В этой книге он дает пошаговую инструкцию по организации психологического бизнеса в современных условиях рынка на основе технологий бизнеса и инфобизнеса.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Турбостратегия. 21 способ повысить эффективность бизнеса Сильный средний бизнес. Как справиться с семью основными препятствиями роста Вийди за межі. Забудь про успіх - стань видатним! Діяти як переможець, думати як переможець Вселенная Alibaba.com. Как китайская интернет-компания завоевала мир Всеобщее благоденствие. Как нанотехнологическая революция изменит цивилизацию

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.