Логические исследования. Часть 2

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія
Логические исследования. Часть 2
Опис:
Вниманию читателей предлагается один из главных трудов известного немецкого философа и логика А.Тренделенбурга, в котором излагается его философская система, ценная преимущественно своей критикой умозрительного метода.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основи військового управління. Частина 1. Основи управління військами Основи військового управління. Частина 2. Основи служби штабів Гостинність в українській традиційній культурі Техніка бою. Том 1. Частина 2. Основи З'єднання і військові частини сучасних Збройних Сил України в роки Другої світової війни Мовна шизофренія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.