Махно і Махнівці. Вражіння очевидця

/ історична
спогади
Махно і Махнівці. Вражіння очевидця
Опис:
Твір у формі літературного репортажу. Враження автора від перебування в осередку армії Махна. Побут, портрети вояків, історія анархістського руху та методи військових дій в оповіді самих махнівців. Показана трансфрмація армії Махна від колишніх окремих загонів до добре зорганізованої і потужної сили, ідеологія якої вже більш схиляється до усвідомлення своєї української національної ідентичности.
-------------------------------------
Видання "Стрільця", органу Галицької Армії. Камінець, 1919 р., 32 ст.
-------------------------------------
Примітка: Видання часів УНР, погана якість друку. Файл djvu оброблен для зручного читання. У файлі pdf збережено автентичний колір сторінок.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.