Метамодернізм і скульптура: світовий і український контекст

/ наукова
стаття
Опис:
Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2018. – Вип. 132 (5).


Здійснюється окреслення окремих тенденцій розвитку скульптури в Україні і світі в епоху метамодерну. З’ясовані загальні відмінності у культурному фоні модерну, постмодерну і метамодерну для скульптури. Виявлені витоки терміну «метамодерн», який отримав широке розповсюдження на Заході із початку 2010-х років. Встановлені принципові відмінності у найбільш типових рисах і цінностях мистецтва пост- і метамодерну. Проаналізовані характерні риси і вказані найбільш видатні представники скульптури метамодерну закордоном і в Україні.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.