Пожежа в Холмі і Знесіння

/ історична
стаття
Пожежа в Холмі і Знесіння
Опис:
Територія РЛП "Знесіння" належить до території Львову, і , не зважаючи на багатостороннє вивчення самого міста, питання постають при вивченні історії даної території, не зважаючи на данні археологічних розвідок.
Поодинокі статті хоч і не дають повного і масштабного уявлення про події минувшини на Знесінню, проте розвиваючи дану тему, і досліджуючи її в ширших масштабах можливо знайти відповіді на питання що стосуються також самого міста Лева.

В статті йдеться про літописну пожежу в Холмі, оглядається вірогідність того, що її могли бачити зі Львову, а також викладається теорія про те, що територія сьогоденного РЛП "Знесіння" також згадана в Галицько-Волинському літописі.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.