Міжнародне приватне право

/ Паперові книги
право. юриспруденція міжнародне право міжнародне приватне право
Міжнародне приватне право
Опис:
Грунтовний посібник охоплює всі аспекти навчальної дисциплини і буде корисним не лише тим, хто обрав міжнародне право як свою спеціальну навчальну дисципліну, а і для студентів правових наук, політичних наук та інших дисциплін, які займаються питаннями міжнародних відносин.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Актуально про неприбуткові організації Гендерні аспекти державної служби: Монографія Конституцiя України Державне обвинувачення в суді: конституційна функція прокуратури Податковий кодекс України у питаннях та вiдповiдях. Загальнi положення оподаткування Цивільний кодекс України. Станом на 05.12.11.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.