Народні джерела національної самобутності української літератури 70-90-х років XIX століття

/ наукова
праця
Опис:
У монографії з’ясовуються джерела формування національних ознак та підстав художньо-естетичного освоєння народного світогляду у творчості П.Куліша, І.Франка, І.Нечуя-Левицького, І.Карпенка-Карого, М.Старицького, М.Кропивницького, Панаса Мирного, Олени Пчілки, О.Кониського, Б.Грінченка, Л.Старицької-Черняхівської та інших письменників. Досліджуються національні особливості становлення і розвитку української літератури 70-90-х років ХІХ ст. як мистецтва та ідеї.
Пропонується студентам, учителям шкіл, ліцеїв, гімназій та колегіумів, викладачам педучилищ, вищих навчальних закладів, народознавцям, теоретикам та історикам літератури, культурологам, усім, хто цікавиться проблемами духовності українського народу.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

«Teraturgema» Афанасія Кальнофойського як джерело з генеалогії князівських родин «Український історик»: генеза, тематика, постаті #CrimeaIsOurs. History of the Russian Myth (англ.) #КрымНаш. Історія російського міфу 100 великих чудес України Україна під большевиками (1919–1939)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.