Навчання у просторі. Посібник зі стереометрії

/ навчальна
посібник
Навчання у просторі. Посібник зі стереометрії
Опис:
Кушнір Ісаак, Фінкельштейн Леонід
Навчання у просторі. Посібник зі стереометрії. — К.: Факт, 2003.- 168 с.,іл.
ISBN 966-8408-12-8

Стереометрія традиційно завершує шкільний курс математики. У даному навчально-методичному посібнику розглядаються всі найважливіші питання, що рекомендуються чинними програмами. Але побудова курсу принципово відрізняється від всіх діючих підручників та посібників. Написана шкільними вчите-лями-практиками з великим стажем роботи, книжка побудована так, що оволодіння теорією і, головне, практикою розв'язування задач, стає неважким та досяжним. Посібник має бути корисним учням старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій та їхнім вчителям.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.