Орна

/ химерна
поезія
Орна
Опис:
У другій поетичній збірці Олі Мальченко «Орна», що засвідчила не лише настання нової моделі мислення, свідомості та письма, а й появу філософсько-естетичної концепції, яка ґрунтується на ідеї багатогранної сенсовості, – представлено фольклорний тип поетичного мислення: ідея вивільнення внутрішньої енергії слова втілена шляхом звернення до ментальних коренів – народнопоетичної стихії як найвищої духовної й екзистенційної субстанції, її стилістики і мотивів, образності, символіки й метафорики, та – водночас – її творчого переосмислення і трансформації. Це витворює багатоплощинну художню реальність, де втілено радикальні пошуки: у формі заклинально-магічних фольклорних стилізацій досягти максимального рівня семантичної наповненості й концентрованості мови, – в результаті чого постають спалахи сенсів як
вищих одкровень.
Видавництво подає твори у редакції автора, мовою оригіналу.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 01. Лірика Твори. Том 02. Лірика Біденко і літери. Вірші Солдати мого леґіону Слова. Роман у віршах Стежка крізь безмір. Сто німецьких поезій (750 -1950) (укр./нім.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.