Вібропростір

/ химерна
поезія
Вібропростір
Опис:
У книзі представлено поезію Оля Мальченко, яка, увібравши найкращі традиції радикального напряму, витворює власний поетичний простір, виводить поезію на якісно новий рівень - концептуальний, структурний, формально-змістовий, мовно-стильовий.
Це світ Поезії, абсолютно асоціальний і позбавлений будь-якої раціональної структури, звідси - неможливість його логічного осягнення, лише - шляхом занурення у сферу позасвідомого.
Поетична техніка "ефекту смислу" - вільне й органічне перетікання і поєднання словоформ - створює багаторівневість сприйняття, що дає змогу розкрити усі пласти значень слова, показує надможливості мови, повертаючи їй втрачену магічну суть.
Видавництво подає твори у редакції автора, мовою оригіналу.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 01. Лірика Твори. Том 02. Лірика Біденко і літери. Вірші Солдати мого леґіону Слова. Роман у віршах Стежка крізь безмір. Сто німецьких поезій (750 -1950) (укр./нім.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.