Вібропростір

/ химерна
поезія
Вібропростір
Опис:
У книзі представлено поезію Оля Мальченко, яка, увібравши найкращі традиції радикального напряму, витворює власний поетичний простір, виводить поезію на якісно новий рівень - концептуальний, структурний, формально-змістовий, мовно-стильовий.
Це світ Поезії, абсолютно асоціальний і позбавлений будь-якої раціональної структури, звідси - неможливість його логічного осягнення, лише - шляхом занурення у сферу позасвідомого.
Поетична техніка "ефекту смислу" - вільне й органічне перетікання і поєднання словоформ - створює багаторівневість сприйняття, що дає змогу розкрити усі пласти значень слова, показує надможливості мови, повертаючи їй втрачену магічну суть.
Видавництво подає твори у редакції автора, мовою оригіналу.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Вібропростір Відшукування сутей Твори (збірка) Фауст. Лірика Мав'є Орна

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.