Перемагаємо дисбактеріоз

/ Паперові книги
медична література популярна і нетрадиційна медицина краса і здоров'я
Перемагаємо дисбактеріоз
Опис:
Це дивне, неприємне для вуха слово «дисбактеріоз» давно у всіх на слуху. Подеколи такий діагноз ставлять людині буквально з перших місяців народження і він вже на все життя стає її супутником.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вічник. Сповідь на перевалі духу Універсальне лікування. Як перемогти хворобу засобами нетрадиційної медицини Ефективні методи лікування ендокринних захворювань Розвиваємо у дитини вміння бачити. Від народження до 6 років Посадові інструкції. Охорона здоров'я. Керівники, професіонали в галузі лікувальної справи Посадові інструкції. Охорона здоров'я. Професіонали, фахівці, технічні службовці, робітники

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.