Пізнаймо, щоб творити

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям викладання навчальних матеріалів
Пізнаймо, щоб творити
Опис:
Дана збірка - цікавий матеріал для вступної бесіди на уроках трудового навчання у початкових класах. Допоможе вчителям і студентам педагогічних навчальних закладів підвищити інтерес до занять, цікаво і доступно розкрити значення інструментів і матеріалів, суть технічних операцій.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Екологія Інвестиційне право Коментар до конституційних змін Загальна технологія харчової промисловості у прикладах і задачах. Підручник Історія зарубіжної літератури XVII-XVIII століття Економiчна безпека пiдприємств, організацій та установ. Навчальний посібник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.