Поляки на Волині у роки Другої світової війни

/ історична
документ
Поляки на Волині у роки Другої світової війни
Опис:
Документи з українських архівів дають можливість зрозуміти всю ту складну і трагічну ситуацію, в якій опинилися поляки Волині в роки Другої світової війни насамперед з вини свого уряду, який, не рахуючись з прагненням
корінного тут українського народу до створення власної державності, віддав наказ боротися за відновлення на цих теренах Речі Посполитої в довоєнних кордонах.

Підштовхуваний гітлерівцями і більшовицькими партизанами збройний конфлікт приніс великі жертви обом народам.

Розрахована на всіх, хто хоче глибше пізнати проблеми українсько-польських відносин у роки Другої світової війни.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1 Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 2 Біженство Першої світової війни в Україні: Документи і матеріали (1914 – 1918 рр.) Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів Закарпатські втікачі в СРСР: через табори ГУЛАГу і Бузулук до рідних Карпат. 1939-1949 рр. Кордони Війська Запорозького та діяльність російсько-турецької межової комісії 1705 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.