Популярный самоучитель итальянского языка (+CD)

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники самовчителі
Популярный самоучитель итальянского языка (+CD)
Опис:
Перед вами самоучитель итальянского языка, написанный опытными авторами и преподавателями Еленой и Натальей Рыжак. Самоучители Елены и Натальи Рыжак пользуются спросом уже много лет.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Новітній англо-український, українсько-англійський словник. 100 000 слів Іспанська для початкового і середнього рівня. А1-В1 Новітній англо-український, українсько-англійський словник. 200 000 слів Тлумачний словник термінів біржової торгівлі та біржове законодавство України. Понад 800 термінів Англійська мова за професійним спрямуванням Німецька мова. Hallo, Freunde! 7 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.