Практикум для воспитателей ДОУ

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям документи та методичні посібники для вихователя
Практикум для воспитателей ДОУ
Опис:
В сборник входят практические материалы для работы воспитателей и специалистов с детьми в дошкольном учреждении. Вашему вниманию представлены конспекты занятий и развлечений для детей дошкольного возраста, методические рекомендации по оформлению дошкольного учреждения, интегрированные планы работы специалистов ДОУ и материал по проведению экскурсий на природу из опыта работы в дошкольном учреждении.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Спинилось літо на порозі Геометричні формули, що не ввійшли до шкільних підручників Погляд з кручі Не хочу бути двієчником. Навчальний посібник з математики для учнів 5-6 класів та їх батьків Абетка + лічба Повернення втраченої геометрії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.