Рейс (збірка)

/ художня
поезія
Рейс (збірка)
Опис:
Представлений збірник вибраних віршів українського поета, прозаїка, що став жертвою сталінського терору, Олекси Федоровича Влизька (1908–1934) вийшов у світ у 1930 році нечуваним для поезії того часу тиражем у 33 тисячі примірників. На початку видання вміщено портрет Олекси Влизька. Видання вийшло в серії «Бібліотека газети "Пролетарська правда"». В кінці надруковано список книг, які також вийшли у цій серії у 1928–1929 роках.

Влизько О. Рейс: вибрані вірші / Олекса Влизько. – Київ : Б-ка газ. ”Пролетар. правда”, 1930. – 48 с. – (Бібліотека газети ”Пролетарська Правда”).

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Поезії (вид. 1977) Поезії (вид. 1984) Поезії (вид. 1990) На другому березі (збірка) Із поезії 20-х років Народна лірика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.