Репетитор. Задачі з математики. 1 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам математика
Репетитор. Задачі з математики. 1 клас
Опис:
Репетитор з розв'язання задач є незамінним помічником для дитини, яка робить перші кроки в математиці. Завдяки цікавим завданням і тренувальним вправам у маленьких учнів поступово сформуються математичні навички.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Mein erstes Worterbuch. Мій перший словничок німецької мови Deutsch. Усі фрази та діалоги Новітня читанка для школярів. Stories and Tales. Beginner Level Усі граматичні вправи з французької мови. Початковий рівень Міні-підручник. Українська мова. Звуки. Слово. Речення. Текст. Правила правопису. 1-4 класи Міні-підручник. Основи здоров’я. 1-4 класи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.