Роздуми про мудрість

суспільство. держава. філософія філософія ОКРЕМІ проблеми и категорії філософії
Роздуми про мудрість
Опис:

Книга Ж.-М.Беньє — доктора філософії, завідувача відділенням гуманітарних і суспільних наук Компьєньського університету, автора багатьох наукових праць — є книгою про мудрість. Пошук мудрості та любов до неї часто називають найвищими цілями філософського процесу. Однак філософ шукає також Істину, а отже, і нових понять, ідей, які відіграють у філософії роль елементарних «цеглинок». Книгу можна в певному розумінні вважати введенням у філософію, оскільки вона містить досить загальний підхід до цієї науки. На початку філософію важко було відділити від поезії та міфології, в яких лежить її коріння. У цій книзі показані перші миті, коли філософська думка починає набувати форми.

Розрахована на тих, хто бажає опанувати основи філософії. Українською перекладено вперше.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Зима наближається Три розмови про Україну "Колись русалки по землі ходили…" Жіночі образи української міфології Роздуми про мудрість Розладнана сім’я Хроніки передбачень. 2006-2017 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.