Розладнана сім’я

суспільство. держава. філософія соціологія
Розладнана сім’я
Опис:

Сім'я на Заході сьогодні зазнає руйнування, зміни членів подружжя, поширюється феномен сімей, що складаються або з одного з батьків або з батьків однієї статі. Це велике безладдя сім'ї стає причиною численних трагедій і катастроф: зазнають насильства й самі вдаються до нього діти, у школах нападають на вчителів, передмістя стають ареною хуліганства. Зрозуміти витоки цього безладдя, зазирнути в таємницю цих розладів і в майбутнє допоможе книга історика, доцента Вищою практичної школи Елізабет Рудинеско.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Зима наближається Три розмови про Україну "Колись русалки по землі ходили…" Жіночі образи української міфології Роздуми про мудрість Розладнана сім’я Хроніки передбачень. 2006-2017 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.