Стан науки та освіти в Третьому рейху

/ наукова
стаття
Опис:
Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2015. – Вип. 102 (11).


Висвітлено політику нацистського режиму у Німеччині у галузі науки та освіти. Автор спробував з’ясувати наскільки серйозно були деформовані ці сфери, з огляду на тоталітарний характер гітлерівської держави та глобальну ідеологізацію суспільного життя. Задля реалізації поставленного завдання ним були використані, як загальнонаукові (аналізу, синтезу, дедукції), так і спеціальні історичні (історико-порівняльний, проблемно-хронологічний, історико-генетичний, історико-системний тощо) методи у рамках антропологічного підходу. У висновках наголошується на досягненні нацистами свідомої дегуманізації системи освіти та наданні науці прикладного характеру. Внаслідок такого стану речей німецький народ протягом тривалого часу був ізольований від тих процесів, які відбувались в інших країнах, що безумовно негативно відбилось на загальному рівні німецької науки та освіти.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.