Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1

/ історична
документ
Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1
Опис:
Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Т. 1 / Упоряд.: Р. Пиріг (керівник) та ін. - К.: Темпора, 2015. - XVIII + 790 с.

ISBN 978-617-569-242-4 ISBN 978-617-569-243-1

У збірнику подано великий комплекс документів вищих органів влади Української Держави - Гетьмана Павла Скоропадського, уряду, міністерств. Вони відображають складний процес національного державотворення на засадах консервативно-ліберальної ідеології, його детермінованість іноземною військовою окупацією і тяжінням російської імперської спадщини.
У першому томі публікуються журнали засідань Ради Міністрів і Малої Ради Міністрів за травень - грудень 1918 року.
Для істориків, правознавців, політологів, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться історією Української революції початку XX століття.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1 Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 2 Біженство Першої світової війни в Україні: Документи і матеріали (1914 – 1918 рр.) Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів Закарпатські втікачі в СРСР: через табори ГУЛАГу і Бузулук до рідних Карпат. 1939-1949 рр. Кордони Війська Запорозького та діяльність російсько-турецької межової комісії 1705 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.