Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 2

/ історична
документ
Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 2
Опис:
Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах, трьох
частинах. Т. 2 / Упоряд.: Р. Пиріг (керівник) та ін. - К.: Темпора, 2015. - XX + 412 с.

ISBN 978-617-569-242-4 ISBN 978-617-569-244-8

У збірнику подано великий комплекс документів вищих органів влади Української Держави - Гетьмана Павла Скоропадського, уряду, міністерств. Вони відображають складний процес національного державотворення на засадах консервативно-ліберальної ідеології, його детермінованість іноземною військовою окупацією і тяжінням російської імперської спадщини.
У другому томі публікуються Гетьманські грамоти, закони, постанови, накази, інші документи урядових структур.
Для істориків, правознавців, політологів, усіх, хто цікавить історією Української революції.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

«Я маю намір з моїх листів до тебе зробити свій журнал…»: листи Григорія Ґалаґана до дружини Смакування раю Год работы. Сборник статей и материалов о деятельности Подгубчека за 1921 год (рос.) Пам'ятки української мови XVI-XVII ст. Нова серія. Том 27. Боротьба проти повстанського руху і націоналістичного підпілля: протокол и допитів заарештованих радянськими органами державної безпеки керівників ОУН і УПА. 1949-1956. Книга 3 Історичні матеріяли

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.