Українська дивізія «Галичина» (вид. 2012)

/ історична
спогади
Українська дивізія «Галичина» (вид. 2012)
Опис:
Книжка офіцера штабу Дивізії «Галичина», німця за похо-дженням, позбавлена будь-яких партійних симпатій-антипатій. Це твір-спогад про українських вояків, їх місце і роль у Другій світовій війні. Автор пережив із ними всі незгоди війни, ділив вояцький побут і все те, що несла війна, — аж до полону.
Для військових істориків, дослідників і всіх, кому небайдужа українська історія із першоджерел.

Українська Дивізія «Галичина». Історія формування і бойових дій у 1943–1945 роках / за заг. ред. В Кубійовича. — Тернопіль: Мандрівець, 2012. — 208 с.
ISBN 978-966-634-670-7

Доступні формати:

DOC PDF FB2

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.