В бурянах. Спогади з громадянської війни на Україні. Часть 2

/ історична
спогади
Опис:
Ірчан М. В бурянах : спогади з громадян. війни на Україні. Ч. 2 / М. Ірчан. — Торонто (Канада) : Накладом Ком. Будови Укр. Робітничого Дому, 1925. – 189 с.

Анотація: Представлено перше видання спогадів Мирослава Ірчана про громадянську війну в Україні. Перша частина спогадів («Трагедія Першого травня») була опублікована у 1923 році в Нью-Йорку, друга частина («В бур’янах») побачила світ у 1925 році в Торонто. Твір має мемуарно-автобіографічний характер. Надано характеристику передвоєнного галицького села, описано громадянську війну, вміщено свідчення очевидця, причетного до історичних подій. У книзі також відбились враження дитинства та «гімназійні роки» Мирослава Ірчана. На початку видання опубліковано портретне фото Мирослава Ірчана 1920 року та передмову, написану автором.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.