Випуск 2-3

/ історична
стаття
Випуск 2-3
Опис:
Сумський історико-архівний журнал: Науковий журнал з історії та архівознавства України / Ред. кол.: Васильєв А. В., Барвінський А. О., Боряк Г. В. та ін. Сумський державний університет; Державний архів Сумської області. - №ІІ-ІІІ. - Суми, 2007. - 232 с.

© Сумський державний університет, 2007
© Державний архів Сумської області, 2007

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка) Українське барокко та європейський контекст

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.