Забавные рычалки. Коррекция звуков "р","рь"

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка дефектологія
Забавные рычалки. Коррекция звуков "р","рь"
Опис:
Вашему вниманию предлагается объёмный речевой материал по автоматизации звуков "р, рь". Несмотря на то, что речевого материала по автоматизации этих звуков разработано достаточно, нередко встречаются дошкольники, у которых процесс автоматизации этих звуков и их дифференциации со звуками "л, ль" растягивается на длительное время, требуя больше упражнений.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Компроміс на досудовому слідстві. Криміналістичний аспект Маруся. Інститутка Конотопська відьма Сучасна криптографія. Основні поняття Енеїда Пиши, малюй, стирай. Загадаєчки-змивайки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.