Збірник нескладних, але корисних вправ з алгебри та геометрії для 8 класу

/ Паперові книги
наука і техніка навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам математика алгебра геометрія
Збірник нескладних, але корисних вправ з алгебри та геометрії для 8 класу
Опис:
Посібник містить 497 нескладних, але корисних вправ з усього курсу алгебри та геометрії 8 класу. Переважну більшість вправ, запропонованих у посібнику, можна виконувати без додаткових записів на дошці чи рисунків, хоча посібник містить вправи, в яких додаткові записи є необхідними.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Странности животной сексуальности. Как они делают это..? Техобслуживание, мелкий ремонт и покраска автомобиля своими руками Origin of Species Анатомия человека. Спланхнология. Атлас-пособие Радиолюбительские конструкции на PIC-микроконтроллерах. Книга 1( +CD) Белки. Доли и дроби. Математика (набор из 48 карточек)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.