Життєпис

/ історична
спогади
Життєпис
Опис:
Італійський скульптор, ювелір та письменник, автор трактатів з мистецтва Бенвенуто Челліні (1500-1571) у своїх славетних мемуарах змальовує власне багате на події та переживання життя. Чимало сторінок спогадів присвячено тонким спостереженням про природу мистецтва, осягненню секретів майстерності, скарбницю яких автор збагатив і власними здобутками.
Завдяки буйному та запальному характерові Челліні, гордості та незалежності життя його стало не менш значним витвором мистецтва, аніж творіння його рук, що на жаль, не всі дійшли до нас. Він легко здобував довіру "сильних світу цього" й так само легко впадав у неласку. Довелося митцеві й битися у двобоях, і сидіти у в'язниці, тікати з рідного міста, мандрувати Італією та Францією, бувати при королівських дворах і біля папського престолу. З його чіпкої і яскравої пам'яті виринають і постають перед нами живі обриси людей неспокійної і величної доби, званої Відродженням.
Мемуари написано жвавою розмовною мовою, яку так майстерно вдалося передати класикові вітчизняного перекладу Анатолеві Перепаді. Книга ілюстрована чорно-білими світлинами ювелірних та скульптурних робіт Бенвенуто Челліні.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

...Бігом марш! Усе життя розлукою було Харків, Харків... Бухара Володимир Шевченко. Від Кулунди до Чорнобиля Сповідь киянина еротомана

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.