Київський будинок учених: роки випробувань (Як виживали українські науковці під час нацистської окупації 1941-1943)

/ історична
стаття
Опис:
Вісник НАН України. – 2010. – №2.


Діяльність культурних закладів, що входять до складу НАН України, зазвичай залишається поза увагою науковців. Проте не варто применшувати їхню комунікативну роль у життєзабезпеченні академічних установ. Спробуємо розкрити невідомі широкому загалу сторінки, зокрема, про функціонування Київського Будинку вчених у роки Другої світової війни, розповісти, чим переймалися науковці, як заробляли собі й родинам на прожиття в цей складний період.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.