«Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років

/ історична
стаття
«Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років
Опис:
"Українські декабристи чи декабристи на Україні?". Рух декабристів очима істориків 1920-х років [Текст] : [зб. наук. публ.] / Михайло Грушевський [та ін.] ; [упорядкув., вступ. ст. та прим.: Григорія Казьмирчука, Юрія Латиша]. - К. : ЛОГОС, 2011. - 195 с. - 300 экз. - ISBN 978-966-171-357-3

В збірнику зібрано наукові публікації українських вчених 1920-х років М. Грушевського, С. Єфремова, Д. Багалія та інших, присвячені руху декабристів. Вони відображають дискусію з приводу концепції «українського декабризму». В додатках представлені історіографічні розвідки в галузі українського декабристознавства 1920-х років, у тому числі й зарубіжні, котрі вперше вводяться в науковий обіг в Україні.
Адресовано вченим-історикам, викладачам вищої і середньої школи, студентам гуманітарних факультетів, всім, хто цікавиться рухом декабристів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.