«Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського

/ історична
стаття
«Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського
Опис:
В центрі уваги автора статті – публіцистичний доробок літератора, редактора, громадсько-політичного діяча Олександра Хомича Саліковського (1866 – 1925). Метою є розглянути головні етапи його редакторської й публіцистичної діяльності в громадсько-політичному контексті доби й проаналізувати бачення ним основних проблем української політики й націєтворення в 1912-1917 рр., революційний період та в еміграції. Найбільш вагомим в аналізованих текстах є висновок Саліковського про те, що лише міцна національна держава може реально захистити духовні, економічні й геополітичні інтереси українського народу.
Ключові слова: Олександр Саліковський, публіцистика, Українська партія соціалістів-федералістів, нація, народ, українська державність.

Доступні формати:

DOC PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.