Набат

/ публіцистика
стаття
Набат
Опис:
Проблеми екології, збереження природи, а отже й майбутнього людства стали одними з найактуальніших життєвих проблем сьогодення. У своїх публіцистичних статтях, науково-популярних матеріалах письменники, вчені, журналісти відверто говорять про сучасний стан навколишнього середовища в республіці, наводять цифри та факти, що тривалий час замовчувалися, закликають кожного зайняти тверду громадянську позицію в справі охорони природи.

Набат: Публіцист, зб. з пробл. соц. екології / Упоряд. О.П. Ракін, Л.П. Забродська. — К.: Молодь, 1989. — 152 с.; фотоіл.
ISBN 5-7720-0433-6

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.