Набат

/ публіцистика
стаття
Набат
Опис:
Проблеми екології, збереження природи, а отже й майбутнього людства стали одними з найактуальніших життєвих проблем сьогодення. У своїх публіцистичних статтях, науково-популярних матеріалах письменники, вчені, журналісти відверто говорять про сучасний стан навколишнього середовища в республіці, наводять цифри та факти, що тривалий час замовчувалися, закликають кожного зайняти тверду громадянську позицію в справі охорони природи.

Набат: Публіцист, зб. з пробл. соц. екології / Упоряд. О.П. Ракін, Л.П. Забродська. — К.: Молодь, 1989. — 152 с.; фотоіл.
ISBN 5-7720-0433-6

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Vol 3. №01-02 (англ.) Стародавній Київ Археологія Києва. Дослідження і матеріали. Збірник наукових праць Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України) Боротьба дисидента Валентина Мороза із радянським режимом під час його другого ув'язнення (1970-1979) Роль України в інституалізації Співдружності Незалежних Держав

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.