Пекло

/ релігія
стаття
Опис:
Коли загиблі почують вирок, проречений Великим Суддею: «Я ніколи не знав вас, відійдіть від Мене назавжди», куди піде приречена душа?
Коли двоє живуть разом, працюють пліч-о-пліч і лише один з них буде прийнятий, що станеться з рештою? Якщо очі Справедливого Царя незбагненно пронизують, подібно до вогневого мечу нечестивого і немає жодного виправдання, що відбувається тоді? Коли відкрита Книга Життя і в ній немає вашого імені, що буде?
Є тільки два призначення - благословенне житло для врятованих – Рай і вогненна безодня для загиблих - Пекло.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.