Київ: Фотоальбом

/ художня
альбом
Київ: Фотоальбом
Опис:
Чудове місто над Дніпром відоме з літописних джерел уже понад півтора тисячоліття. У гармонійному переплетінні архітектурних стилів різних історичних епох старої частини міста з сучасними стилями житлових масивів і ділових кварталів Лівобережжя і Правобережжя завжди відчувається тісний зв'язок давнини і сьогодення. Величні ансамблі Софії Київської та Михайлівського Золотоверхого монастиря, храмові споруди Києво-Печерської лаври, будівлі Кирилівської та Андріївської церков і багатьох інших пам'яток старовини і нині вражають своїми витонченими формами, вишуканим декором і неповторним інтер'єром.

Мова: українська + текстівки і резюме англійською, німецькою, російською та французькою мовами.

Кількість сторінок: 210

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Люди Свободи В ефіри — пісня (Твори з репертуару хору українською радіо) Арії та ансамблі українських опер. Випуск 2 Білі троянди (Вокальні твори на слова Р. Братуня) Закарпатські народні пісні Вибрані арії та дуети для співу з супроводом фортепіано

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.