Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня

/ художня
альбом
Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня
Опис:
Уривок із вступного слова Ашота Арутюняна

Цей фотоальбом, який пропонується до Вашої уваги, шановний читачу, не є всеосяжним екскурсом в минуле та сучасність. Швидше, це намагання, використовуючи конкретні об'єкти, закарбовані фотооб'єктивом, показати Київ на рубежі XX та XXI століть, показати місто, з яким пов'язане моє життя та творча доля, в якому відбулося моє формування як особистості.

Видання цієї книги ні до чого не присвячене. Вона просто зроблена для киян та гостей нашого славетного міста. Зважаючи на бурхливе будівництво останніх років я просто вирішив за допомогою листівок та фотографій показати зміни, що сталися в Києві за останні роки - роки незалежності України. З повагою та великою любов'ю до Києва, його минулого та сучасності, добиралися усі фотографії для цього фотоальбому.

Спробуйте подивитися на Київ з висоти пташиного польоту - немає прекраснішого видовища. Розпростерте внизу місто видно таким, яким відкрите не людям, а небесам. Таке враження, що окружності та радіуси стародавніх вулиць та будинків прокладені не містобудівниками, а фортифікаторами, вершниками, пішоходами, предками сучасних киян. Це величезний будівельний майданчик, де день і ніч кипить робота, йде будівництво нового міста. Але найжахливіше - залишилися сліди безжалісного більшовицького свавілля; яке то виривало з живого простору будівлі, то насаджувало коробки у центрі, а то й просто залишало пустища там, де було затишно та гарно. Так, наше місто потребує довгої та складної зміни, яку можна назвати одним словом - відродження.

Жахливий злочин кліки Сталіна - тотальне знищення монастирів та церков по всій країні. Комуністи висадили в повітря храми, щоб поховати під їхніми уламками не тільки віру християн у Бога, але й мрії про відродження України як самостійної держави, пообіцявши ошуканим трудящим світле майбутнє, рай на землі. Сліди варварських руйнувань помітні досі на вулицях та площах міста. Владу в державі міцно захопили войовничі безбожники, запаморочені ідеєю світової революції, розтрощення усіх культів. Вірі в Бога вони протиставили віру в комунізм, патріотизму - пролетарський інтернаціоналізм...

Мова: українська, російська (1901 року) + резюме англійською, французькою та німецькою мовами.

Кількість сторінок: 232

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Стрибок у ніщо (вид. 1969) Український портрет XVI — XVIII століть [Каталог-альбом] Графіка в бункрах УПА Живопис, графіка Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня Київ: Фотоальбом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.