Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня

/ художня
альбом
Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня
Опис:
Уривок із вступного слова Ашота Арутюняна

Цей фотоальбом, який пропонується до Вашої уваги, шановний читачу, не є всеосяжним екскурсом в минуле та сучасність. Швидше, це намагання, використовуючи конкретні об'єкти, закарбовані фотооб'єктивом, показати Київ на рубежі XX та XXI століть, показати місто, з яким пов'язане моє життя та творча доля, в якому відбулося моє формування як особистості.

Видання цієї книги ні до чого не присвячене. Вона просто зроблена для киян та гостей нашого славетного міста. Зважаючи на бурхливе будівництво останніх років я просто вирішив за допомогою листівок та фотографій показати зміни, що сталися в Києві за останні роки - роки незалежності України. З повагою та великою любов'ю до Києва, його минулого та сучасності, добиралися усі фотографії для цього фотоальбому.

Спробуйте подивитися на Київ з висоти пташиного польоту - немає прекраснішого видовища. Розпростерте внизу місто видно таким, яким відкрите не людям, а небесам. Таке враження, що окружності та радіуси стародавніх вулиць та будинків прокладені не містобудівниками, а фортифікаторами, вершниками, пішоходами, предками сучасних киян. Це величезний будівельний майданчик, де день і ніч кипить робота, йде будівництво нового міста. Але найжахливіше - залишилися сліди безжалісного більшовицького свавілля; яке то виривало з живого простору будівлі, то насаджувало коробки у центрі, а то й просто залишало пустища там, де було затишно та гарно. Так, наше місто потребує довгої та складної зміни, яку можна назвати одним словом - відродження.

Жахливий злочин кліки Сталіна - тотальне знищення монастирів та церков по всій країні. Комуністи висадили в повітря храми, щоб поховати під їхніми уламками не тільки віру християн у Бога, але й мрії про відродження України як самостійної держави, пообіцявши ошуканим трудящим світле майбутнє, рай на землі. Сліди варварських руйнувань помітні досі на вулицях та площах міста. Владу в державі міцно захопили войовничі безбожники, запаморочені ідеєю світової революції, розтрощення усіх культів. Вірі в Бога вони протиставили віру в комунізм, патріотизму - пролетарський інтернаціоналізм...

Мова: українська, російська (1901 року) + резюме англійською, французькою та німецькою мовами.

Кількість сторінок: 232

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Стрибок у ніщо (вид. 1969) Український портрет XVI — XVIII століть [Каталог-альбом] Графіка в бункрах УПА Живопис, графіка Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня Київ: Фотоальбом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.