Графіка в бункрах УПА

/ художня
альбом
Графіка в бункрах УПА
Опис:
В цьому виданні зібрані роботи видатного українського художника, графіка, активного громадського і політичного діяча, члена Організації українських націоналістів і Української головної визвольної ради - Ніла Хасевича. Саме його рукам належить візуальний образ УПА. Він створив більшість візуальних матеріалів на повстанську тематику. Роботи виконувались у надзвичайно важких умовах.
У 1951 р. роботи Хасевича потрапили до делегатів Генеральної Асамблеї ООН та іноземних дипломатів. Ці роботи і стали основою альбому художника «Графіка в бункрах УПА», що був виданий у 1952 році у Філадельфії, посмертно були надруковані в альбомі «Графіка в бункрах УПА».

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська дивізія «Галичина»: Історія у світлинах від заснування у 1943 р. до звільнення з полону 1949 р. Та не однаково мені Стародавні пам'ятки Волині Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки: світлини, карти, документи Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки: світлини, карти, документи Скарби підземного Львова

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.