Улюблені казки

/ дитяча
альбом
Улюблені казки
Опис:
Для дошкільного віку
Розмальовка з малюнками до популярних зарубіжних казок: "Лускунчик", "Карлик Ніс", "Червона Шапочка".
Любий друже! Мабуть, ти вже багато знаєш українських та російських казок. А от чи відомі тобі казки народів світу! У цьому альбомі ти познайомишся з малюнками до популярних і дуже цікавих зарубіжних казок. Добре запам'ятай їхні назви і попроси батьків обов'язково прочитати тобі ці казки.
Художник: Охріменко Ольга

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська дивізія «Галичина»: Історія у світлинах від заснування у 1943 р. до звільнення з полону 1949 р. Та не однаково мені Стародавні пам'ятки Волині Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки: світлини, карти, документи Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки: світлини, карти, документи Скарби підземного Львова

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.