Археологічні дослідження пам'яток пізнього бронзового віку в регіоні Степового Побужжя

/ історична
стаття
Опис:
Археологічні дослідження пам’яток пізнього бронзового віку в регіоні Степового Побужжя / К. Горбенко // Емінак: Науковий щоквартальник. — 2007. — № 2(2). — С. 14-19. — Бібліогр.: 13 назв. — укр.

Прослідковується історія дослідження пам’яток пізнього бронзового віку в регіоні
Степового Побужжя. Аналізується час та характер відкриття археологічний пам’ятників, типовий посуд, що характерний для поселень. Особлива увага приділяється дослідженням городища «Дикий Сад» у Миколаєві, що представляє собою унікальну пам’ятку епохи пізнього бронзового віку.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.