Археологічні дослідження пам'яток пізнього бронзового віку в регіоні Степового Побужжя

/ історична
стаття
Опис:
Археологічні дослідження пам’яток пізнього бронзового віку в регіоні Степового Побужжя / К. Горбенко // Емінак: Науковий щоквартальник. — 2007. — № 2(2). — С. 14-19. — Бібліогр.: 13 назв. — укр.

Прослідковується історія дослідження пам’яток пізнього бронзового віку в регіоні
Степового Побужжя. Аналізується час та характер відкриття археологічний пам’ятників, типовий посуд, що характерний для поселень. Особлива увага приділяється дослідженням городища «Дикий Сад» у Миколаєві, що представляє собою унікальну пам’ятку епохи пізнього бронзового віку.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.