Археологічні пам'ятки літописних тиверців VIII-XI ст.: стан і перспективи дослідження

/ історична
стаття
Опис:
«Археологія & Фортифікація України». Збірник матеріалів VІ Міжнародної науково-практичної конференції / [редкол.: О.О. Заремба (відп. ред.) та ін.]. – Кам’янець-Подільський: ПП Буйницький О.А., 2016. – 432с.

Стаття присвячена аналізу сучасного стану вивчення археологічних пам’яток літописних тиверців
епохи раннього середньовіччя, за археологічними знахідками із територій від Правобережжя Дніпра
до Карпат. З’ясовано розбіжність у поглядах стосовно локалізації пам’яток літописних тиверців.
Обґрунтовується висновок про належність тиверцям пам’яток X ст. у Середньому Подністров’ї.
Ключові слова: раннє середньовіччя, археологічні пам’ятки, тиверці, городища, Середнє Подністров’я.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.