Археологічні знахідки з України – давньоруські прикраси кінця Х – початку ХІІІ століть, у колекції Державного російського музею в Санкт-Петербурзі

/ наукова
стаття
Опис:
Науковий вісник Національного музею історії України. Збірник наукових праць. Випуск 6. – Київ, 2020.


Ювелірне мистецтво Київської Русі належить до найкращих середньовічних видів мистецтв. Київські ювеліри прославилися своєю майстерністю, їхні роботи є впізнаваними серед інших виробів. Найбільший успіх київських майстрів ювелірної справи припадає на Х – поч. ХІІІ ст. – період, коли існувало двовір’я, що простежується на багатьох тогочасних прикрасах. Прикладом цього може правити виставка, що відбулася у 2015–2016 рр. в Державному російському музеї в Санкт-Петербурзі. З-поміж багатьох знахідок скарби з України заслуговують на особливу увагу.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.