Ботанічна лексика говірок Чорнобильської зони: реконструкція редуктивного ареалу

/ наукова
дисертація
Ботанічна лексика говірок Чорнобильської зони: реконструкція редуктивного ареалу
Опис:
У монографії досліджено назви об’єктів флори, що функціонують у говірках Чорнобильської зони — місцях компактного проживання чорнобильців-переселенців. У книзі реконструйовано ботанічну лексику чорнобильських говірок; тематичну групу лексики змодельовано у проекції на материнський ареал — північну частину Київського Полісся, описано семантику та мотивацію цих назв, що відбивають фрагмент мовної картини світу носіїв діалекту, засвідчують самобутність досліджуваних говірок. Наведено тематичний словник та атлас ботанічної лексики чорнобильських говірок.
Книга буде корисною для діалектологів, істориків української та інших слов’янських мов, лексикографів, викладачів вищих навчальних закладів, студентів, усіх, хто цікавиться українським народним словом.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Проектування електронного видання з детальним процесом оформлення титульних елементів Містобудування Західної України епохи бароко (сер. XVII ст. – кін. XVIII ст.) Внутрішній світ людини та його становлення Ботанічна лексика говірок Чорнобильської зони: реконструкція редуктивного ареалу Гендерно-психологічні аспекти української лірики ХХ століття Громадсько-політична діяльність Андрія Ніковського (1885–1942 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.